Koučink

Koučování je efektivní nástroj osobního i profesního rozvoje, který se zaměřuje na objevení a rozvinutí vnitřního potenciálu a podporu vašich silných stránek.

Poskytuje výbornou příležitost všem, kteří chtějí být lepším lídrem a posunout tak o krok dál sami sebe či svou firmu a zaměstatnance.

Pomocí koučování se dají zlepšit prakticky všechny oblasti osobního i pracovního charakteru, ale pouze na vědomé úrovni.

Nejčastěji klienti řeší problémy jako: Nefunguje mi vztah. Práce mě nenaplňuje. Potřebuji vydělávat více peněz. Nevím, jak rozjet podnikání. Nemám žádný volný čas. Štve mě šéf. Moji zaměstnanci nepracují tak jak by měli. Nežiji tak, jak bych chtěl. Jak se vyrovnám s nevěrou…

Jedním z principů koučování je naučit vás myslet odlišným způsobem a osvojit si nové návyky.

Během pravidelných sezení dochází k odstranění vnitřních bloků nebo vzorců chování, které brání spokojenosti, štěstí a úspěchu.

Celý proces však vyžaduje aktivní přístup koučovaného a jeho odhodlání do svého života přinést razantnější změny myšlení i jednání.

Pokud tak učiníte, brzy získáte nový pohled na svou situaci a zároveň budete mít dostatek prostoru k hlubokému přemýšlení, při kterém sami objevíte spoustu nových možností. Jako bonus budete kreativnější a mít víc nápadů i energie.

Ve chvíli kdy se klient dostane v průběhu sezení do bodu, kdy práce na vědomé úrovni nestačí, pozbývá v daném tématu koučink na efektivitě.

Problém bývá totiž uložen na úrovni nevědomé, a pak je třeba pracovat s takovými částmi vaší duše, které byly vytěsněny do nevědomí.

Na scénu přicházejí traumata a vnitřní postavy – tedy jedny z metod práce s nevědomím.