O mně

„V každém z nás je ještě někdo, koho neznáme.“
Carl Gustav Jung

Kdo jsem a jak pracuji

Narodila jsem se 26. září, v roce Hada. Skrze vlastní odžité stíny proto mohu doprovázet i druhé jejich údolím stínů a strachů a být trpělivá. Vím totiž, že v blízkosti stínu je vždy světlo. Život nám přináší mnoho možností a cest a my volíme, co skrze sebe ve světě vytvoříme.

Při konzultacích používám různé metody, ve kterých mám výcvik nebo které jsem se v průběhu času a praxe naučila, např. koučink, mentorink, systemické a rodinné konstelace, konstelace traumatu a voice dialogue (dialog s nevědomím), NLP, EMI, trauma-treatment….

Výše uvedené metody používám často v jejich návaznosti a kombinaci. Nosným prvkem je využití fenomenu rodinných konstelací pro zobrazení našich duševních a duchovních obsahů i rodinného pole. V případě konstelací traumatu používám práci na těle a podpůrně i změnu způsobu dýchání. V návaznosti na problém každého klienta vždy postupuji krok za krokem, abychom tak společně došli k obnovení jeho stability i rovnováhy.

Vím jak protivné, urputné a nepříjemné umějí být lidské emoce a další symptomy. Zároveň jsou naše emoce a symptomy takovým naším kompasem a ukazují nám cestu… Ukazují, kde jsme šli proti sobě, nechali si narušit hranice, potlačili něco, co potlačeno být nemělo…

Nabízím možnost transformace toho, co lidé obvykle nazývají psychickými, osobními, vztahovými, zdravotními, finančními nebo pracovními problémy. To vše slouží našemu růstu. 

Vím jak odhalit, zvědomit a odstranit blokace, negativní programy, přesvědčení bránící realizaci skutečných záměrů zdraví, hojnosti, lásky, práce a bytí. Mým cílem je umožnit vám uvolnit své bloky, integrovat polarity, odstranit negativní-reaktivní energie, napojit vás na zdroje vaší životní síly a umožnit nechat to vše za sebou a jít dál.

Výsledkem mých studií a zkušeností jsou techniky, která odhalují hlavní aktuální příčinu potíží na úrovni duše, umožňují ji harmonizovat a rozpouštět to, co aktuálně nejvíce blokuje vaše záměry a umožňuje transformaci daného stavu do zkušenosti a uvolnění se do stavu vědomého žití.

Pokud vás zajímá více o struktuře duše, se kterou pracuji, přečtěte si článek TRAUMATA A VNITŘNÍ POSTAVY ZITY PROCHÁZKOVÉ.

Dosažené poznání postupně integruji do svého života tak, aby bylo k užitku mně i mému okolí. Mnohdy se to samozřejmě neobejde bez zcela zásadních životních změn. Ty mohou bolet. Vždy jsou ale cestou, která nás vede k naplnění záměru naší duše. Řešením je hluboký klid, víra v proces a věrnost svému záměru.

Ze všeho nejvíce mne oslovily a stále oslovují systemické konstelace, konstelace traumatu a dialog s nevědomím.  To jsou pro mne osobně nejefektivnější nástroje k sebepoznání, transformaci a spokojenému životu. Prokládám je dýchacími technikami, aromaterapií, případně prací na těle.

Jakákoli forma konstelací mně nepřestává naplňovat úžasem a nadějí, že náš život má hluboký a krásný smysl, kterým je poznání moudrosti, pokory, lásky a konečné navrácení se do zdroje, ze kterého jsme všichni vzešli. Zdroje, který je námi, a který nás nikdy nepřestane milovat a podporovat ve všem, co budeme dělat.

Dělám individuální terapie i párové poradenství, kde střídavě pracujeme všichni dohromady na zviditelňování zranění a nefunkčních strategií, a poté pracuji s každým z partnerů zvlášť.  Dokud totiž neporozumíme sami sobě, jak můžeme porozumět partnerovi a jak on může porozumět nám?

Vážím si toho, že se s vámi mohu podělit o své zkušenosti, předat vám, co jsem se naučila a zároveň se učit od vás.

Spolupracuji