Léčení lůna

Při konzultacích používám různé metody, ve kterých mám výcvik nebo které jsem se v průběhu času a praxe naučila, např. koučink, mentorink, systemické a rodinné konstelace, konstelace traumatu a voice dialogue

Individuální léčení ženského lůna

Probuzení ženské energie – léčení ženského lůna (Womb Blessing®) je cesta ženské transformace a léčení, cesta návratu k našemu autentickému ženství.

Womb Blessing zvyšuje naše vibrace, probouzí zablokované i nečinné aspekty čtyř ženských archetypů a otevírá je, abychom dokázaly stále více ztělesňovat své jedinečné a autentické ženství. Současně nám také pomáhá postupně se vyléčit a harmonizovat vzorce a bloky, které souvisejí s naší cyklickou přirozeností. Přináší do ní lásku, harmonii, sílu a sebedůvěru.

Systém probuzení ženské energie (požehnání ženského lůna) je cestou osobního i duchovního rozvoje a probuzením naší autentické ženské přirozenosti.

Tato cesta pomůže nám všem, nehledě na to, zda máme či nemáme dělohu, zda menstruujeme či ne. Bude díky ní růst naše schopnost přijímat sama sebe, milovat sama sebe, cítit svou sílu, vyjadřovat krásu autentického ženství a žít zde na Zemi poslání své duše.

Společně se zaměříme na:

  • léčení již probuzených, ale i potlačených ženských cyklických archetypů,
  • vybalancování neklidného menstruačního cyklu,
  • harmonizaci energie proudící mezi archetypy,
  • probuzení vědomí toho, kým jsme.

Setkání trvá asi 40 až 50 minut, nicméně proces pokračuje ještě několik dní až týdnů, proto v případě opakování daného procesu doporučuji vyčkat alespoň měsíc či jeden menstruační cyklus. Léčení lze uskutečnit i ve skupince až tří žen, doba trvání se pak mírně prodlužuje asi o 10 až 15 minut. Na celý proces si s sebou vezměte čajovou svíčku, 2 mističky a po samotném požehnání nezapomínejte po dobu následujících 3 až 4 dnů na dostatečný příjem tekutin.